Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga till kyrkofönster signerad och daterad 1954-57, blandteknik på smörpapper, 78x45 cm, oramad

Skador

352539

2016-01-04