Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga till kyrkofönster signerad och daterad, 1950-tal, blandteknik på smörpapper uppfodrad på pannå, 88x35 cm, oramad

Kuntoraportti

Skador

352541

Päivämäärä:

2016-01-03