Einar Forseth
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga till kyrkofönster signerad och daterad, 1950-tal, blandteknik på smörpapper uppfodrad på pannå, 88x35 cm, oramad
Kuntoraportti
Skador
352541
Päivämäärä:
2016-01-03