Mimmo Paladino - färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIMMO PALADINO (Italien, född 1948): Komposition,
signerad, numrerad och daterad Mimmo Paladino 53/75, 1982, färglitografi, 35x70 cm, oramad

Oramad, smärre hanteringsveck.

352577

2016-01-10