Skrivbord jugen

Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen
Skrivbord jugen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, jugend, fanérat i mahogny, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 79, 135x74 cm medföljande fasettslipad glasskiva, nyckel finns

Glasskiva med mindre nagg, bordsskiva blekt, smärre ytskador

352581

2016-01-03