Bord på pelarfot

Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD på pelarfot, 1800-tal, åttkantigt, underrede med imitationsmåleri, höj d 69, diameter ca 55 cm

Ytskador, en fot limmad i fel position

352596

2016-01-03