Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALADJÄR, silver, 1800-talets senare del, nyrokoko, snäckformad, otydliga stämplar, längd ca 29 cm, vikt ca 344 g
Bruksslitage
352614
2016-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här