Saladjär silver

Saladjär silver
Saladjär silver
Saladjär silver
Saladjär silver
Saladjär silver
Saladjär silver

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALADJÄR, silver, 1800-talets senare del, nyrokoko, snäckformad, otydliga stämplar, längd ca 29 cm, vikt ca 344 g

Bruksslitage

352614

2016-01-03