Vitrinskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med mässingslister, 3 hyllplan, höjd 138, bredd 60, djup 30 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
slitage, mindre skador, mässings del vid fot saknas
352631
2016-01-12