Vitrinskåp
2016-01-12
352631
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med mässingslister, 3 hyllplan, höjd 138, bredd 60, djup 30 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
slitage, mindre skador, mässings del vid fot saknas