Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med mässingslister, 3 hyllplan, höjd 138, bredd 60, djup 30 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

slitage, mindre skador, mässings del vid fot saknas

352631

2016-01-12