Terrin med fat samt 2 karotter med fat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TERRIN med fat, KAROTTER med fat, 2 st, 1900-tal, koppar, terrinens höjd 17, läng 31 cm, karotternas höjd 12, diameter 25 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

mindre slitage

352646

2016-01-12