Grafiska blad Leif Tjerned

Grafiska blad Leif Tjerned
Grafiska blad Leif Tjerned
Grafiska blad Leif Tjerned
Grafiska blad Leif Tjerned

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): (2) "Credmcityn" resp "City lights", signerade Leif Tjerned 15/90 resp 155/220, litografi/serigrafi, 50x70, 42x60 cm, oramade

352696

2016-01-04