Leif Tjernhed - olja på pannå

Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): "Whit Lhite", signerad på baksidan Leif Tjerned, blandteknik på pannå, 96x123 cm

smärre färgbortfall

352699

2016-01-11