Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ERNEST ALBERT WATERLOW (1850-1919): Läsande flicka sittandes vid en äng, signerad E. A Waterlow, olja på duk, 60,5 x45 cm
Dubblerad, krackeleringar
352702
2016-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här