Ernest Albert Waterlow olja

Ernest Albert Waterlow olja
Ernest Albert Waterlow olja
Ernest Albert Waterlow olja
Ernest Albert Waterlow olja
Ernest Albert Waterlow olja
Ernest Albert Waterlow olja

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ERNEST ALBERT WATERLOW (1850-1919): Läsande flicka sittandes vid en äng, signerad E. A Waterlow, olja på duk, 60,5 x45 cm

Dubblerad, krackeleringar

352702

2016-01-28