Karel Appel färgserigrafi

Karel Appel färgserigrafi
Karel Appel färgserigrafi
Karel Appel färgserigrafi
Karel Appel färgserigrafi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAREL APPEL (Holland,1921-2006), Komposition, signerad och daterad Appel 74, 48/110, färgserigrafi, 56x76 cm

352705

2016-01-04