J. Villon Y. Tabuchi grafiska blad
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VILLON + TABUCHI (2), JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), Komposition, signerad och numrerad Jacques Villon 38/60, etsning, 25x19 cm
YASSE TABUCHI (Japan, 1921-2009), Komposition, signerad och numrerad 12/80, färglitografi, 38x33 cm
352706
2016-01-04