Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAT, fajans, 1700-tal, Rörstrand, märkt Stockholm 1759, dekor av blomranka, diameter ca 35 cm
Lagningar, nagg, krackeleringar
352732
2016-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här