Värmefat tallrikar

Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar
Värmefat tallrikar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRMEFAT, TALLRIKAR, 2+1, SKÅL, SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, diameter 13-23 cm

Smärre kantnagg

352752

2016-01-05