Georg Chambers oljemålning

Georg Chambers oljemålning
Georg Chambers oljemålning
Georg Chambers oljemålning
Georg Chambers oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEORG CHAMBERS (1830-68), Fartygsbatalj, signerad G Chambers, olja på duk, 30x62 cm

352755

2016-01-05