Sengustavianskt brickbord

Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord
Sengustavianskt brickbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRICKBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, bemålad bricka i plåt med motiv av växtornament, mahogny, hörn med dekorbeslag i mässing, höjd 75, 89 x 66 cm

Omfattande fanérskador, listdel saknas

352757

2016-01-05