Sengustavianskt brickbord
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRICKBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, bemålad bricka i plåt med motiv av växtornament, mahogny, hörn med dekorbeslag i mässing, höjd 75, 89 x 66 cm
Omfattande fanérskador, listdel saknas
352757
2016-01-05