Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, Regency, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, låda i sarg, ben med hylsavslut och hjultrissor i mässing, höjd 70, 91 x 101 cm
Slitage, skador, delar saknas
352758
2016-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här