Klaffbord England
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KLAFFBORD, Regency, England, 1900-tal, fanérat i mahogny, låda i sarg, ben med hylsavslut och hjultrissor i mässing, höjd 70, 91 x 101 cm
Kuntoraportti
Slitage, skador, delar saknas
352758
Päivämäärä:
2016-01-05