Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-tal, trä, tremastat örlogsfartyg, längd ca 105 höjd ca 87 cm

Skador, lagningar

352759

2016-01-05