Bordslampor Kina

Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, omarbetade trumpetvaser, dekor i imari med motiv av blommor, montering i rokokostil av brons med dekor i form av rocailler, totalhöjd ca 55 cm

Borrade, slitage, senare montering

352762

2016-01-05