Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POTSCHAPEL, figurin, porslin, Dresden, Tyskland, 1900-tal, polykromt bemålad, föreställande papegoja, bär märkning, höjd ca ca 17 cm
Nagg, skador, lagningar
352763
2016-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här