Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARTYGSLAMPOR, 1 par, "styrbord-babord", 1900-talets mitt, en med E27 sockel, mässing med glaskupor, höjd ca 21,5 cm
Rött glas med kantnagg
352766
2016-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här