Fartygslampor mässing

Fartygslampor mässing
Fartygslampor mässing
Fartygslampor mässing
Fartygslampor mässing
Fartygslampor mässing
Fartygslampor mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FARTYGSLAMPOR, 1 par, "styrbord-babord", 1900-talets mitt, en med E27 sockel, mässing med glaskupor, höjd ca 21,5 cm

Rött glas med kantnagg

352766

2016-01-07