S Ewert Fiskegubbar

S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar
S Ewert Fiskegubbar

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

S EWERT (1900-tal) Fiskegubbar, signerad S Ewert, olja på duk, 95x70 cm

Dukreva

352776

2016-01-07