Johan Ossian Andersson 1931

Johan Ossian Andersson 1931
Johan Ossian Andersson 1931
Johan Ossian Andersson 1931
Johan Ossian Andersson 1931
Johan Ossian Andersson 1931
Johan Ossian Andersson 1931

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): "Fiskebåt med släpbåd i dis", signerad och daterad J. Ossian 1931, olja på duk, ca 84x138 cm

Krackeleringar, lagningar

352782

2016-01-07