Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 59 x 94 cm
352793
2016-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här