Allan Egnell olja

Allan Egnell olja
Allan Egnell olja
Allan Egnell olja
Allan Egnell olja
Allan Egnell olja
Allan Egnell olja

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

ALLAN EGNELL (1884-1960), Kavallerister, signerad Allan Egnell, olja på duk, 65x51 cm

352807

2016-01-06