Hilda Heyman oljemålning
2016-01-05
352811
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HILDA HEYMAN (1872-1955): Pojke, signerad och daterad Hilda Heyman 1934 Jerusalem, olja på duk, ca 28x23 cm
Krackeleringar