Jonas Lindkvist oljemålning

Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

2 500 SEK

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Uppsala domkyrka, signerad och daterad J Lindkvist 18, olja på duk, ca 61x57 cm

352812

2016-01-05