Jonas Lindkvist oljemållning

Jonas Lindkvist oljemållning
Jonas Lindkvist oljemållning
Jonas Lindkvist oljemållning
Jonas Lindkvist oljemållning
Jonas Lindkvist oljemållning
Jonas Lindkvist oljemållning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Motiv från Uppsala, signerad och daterad J Lindkvist 18, olja på duk, ca 58x78

Zustandsbeschreibung

Tryckskada

352813

2016-01-05