Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JONAS LINDKVIST (1889-1955): Motiv från Uppsala, signerad och daterad J Lindkvist 18, olja på duk, ca 58x78
Zustandsbeschreibung
Tryckskada
352813
2016-01-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner