Oidentifierad konstnär 1800-tal
2016-01-05
352818
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnor med blomster, otydligt signerad, olja på duk, ca 52x40 cm