Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Till minnet av 1900-talets mansroll, grafiskt blad, egenhändig signerad av Carl Johan De Geer 1996, 29,5x 42 cm, i skyddsmapp
352833
2016-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här