Carl Johan De Geer

Carl Johan De Geer
Carl Johan De Geer
Carl Johan De Geer
Carl Johan De Geer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Till minnet av 1900-talets mansroll, grafiskt blad, egenhändig signerad av Carl Johan De Geer 1996, 29,5x 42 cm, i skyddsmapp

352833

2016-01-05