Hans Ekegårdh oljemålning

Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS EKEGÅRDH (1881-1962), Figurscen, monogramsignerad HE, olja på pannå, 12,5 x 21 cm

352843

2016-01-05