Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, senempire, fanér i mahogny, 3 st iläggsskivor varav en med sarg, höjd ca 76, 100x124, iläggskivorna ca 50 vardera, totallängd ca 250 cm

Skador

352855

2016-01-06