Birger Ljungqvist Erik XIV

Birger Ljungqvist Erik XIV
Birger Ljungqvist Erik XIV
Birger Ljungqvist Erik XIV
Birger Ljungqvist Erik XIV

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Interör scen, signerad, akvarell, 28x20 cm

352856

2016-01-06