Gudmar Olovson

Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Gudmar Olovson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUDMAR OLOVSON (född 1936): "6 Aquatinte" -
Portfölj med sex akvatinter, signerade och numrerade Gudmar HC 25/40, tryckta i Paris 1976, Editions Julin&Cie, bladmått 61x45,5 resp 45,5x61cm, bladens titlar: "Nu", "Femme Accroupie", "Cariatide", "Couple", "Couple Couche", "Couple Agenouille", i mapp

Hanteringsveck

352861

2016-01-06