Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): efter Ute blåser sommarvind, stämpelsignerad, litografi, tryckt hos Iduns Kungl Hofboktr. Sthlm ca 28x99 cm
Gulnad, reva, fläckar
352862
2016-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här