Ralph Rilton

Ralph Rilton
Ralph Rilton
Ralph Rilton
Ralph Rilton
Ralph Rilton
Ralph Rilton
Ralph Rilton
Ralph Rilton

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RALPH RILTON (1907-2006): Heliga Birgitta, signerad och daterad 1994, brons, höjd ca 44 cm

352863

2016-01-06