Golvlampa lackaebete

Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete
Golvlampa lackaebete

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-tal, orientalisk, lackarbete, höjd 180 cm

Slitage, något sned

352880

2016-01-05