Lampbord
Klubbat för:
11 500 SEK
8 000 SEK
BORD med stenskiva, sengustavianskt, omkring 1800, fanerat med mahogny, rotfanér mm, mässingsbeslag, låst låda i sargen, höjd 74, diameter 45 cm
Nyckel saknas, stenskiva möjligen senare, fanérskador
352881
2016-01-05