Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

11 500 SEK

8 000 SEK

BORD med stenskiva, sengustavianskt, omkring 1800, fanerat med mahogny, rotfanér mm, mässingsbeslag, låst låda i sargen, höjd 74, diameter 45 cm

Nyckel saknas, stenskiva möjligen senare, fanérskador

352881

2016-01-05