Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Orienten, signerad och daterad Widforss.1919., akvarell, 34x41 cm
352892
2016-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här