GUNNAR MAURITZ WIDFORSS akvarell 1916
Valmis
2016-01-08
352893
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Söder, vy över Stockholm, signerad och daterad Widforss.1916., akvarell, 37x49,5 cm