GUNNAR MAURITZ WIDFORSS akvarell 1916

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Söder, vy över Stockholm, signerad och daterad Widforss.1916., akvarell, 37x49,5 cm

352893

2016-01-08