GUNNAR MAURITZ WIDFORSS akvarell 1915

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (Sverige/USA, 1879-1934), Mynttorget - Stockholm, signerad och daterad Widforss.1915., akvarell, 21,5x15,5 cm

352897

2016-01-08