Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, med fäste i förgylld brons och kavelplattor i ben, längd 60 cm

Korrosion, skador

352900

2016-01-21