Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): (3) Färglitografier, stämpelsignerade Carl Kylberg, numrerade 104, 107, 189/375, märkta i plåten CH. Sorlier grav. lith., 43 x 54, 52 x 64 & 56 x 65 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

352918

2016-01-13