Carl Kylberg färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952): (3) Färglitografier, stämpelsignerade Carl Kylberg, numrerade 104, 107, 189/375, märkta i plåten CH. Sorlier grav. lith., 43 x 54, 52 x 64 & 56 x 65 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
352918
2016-01-13