Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, England, mahogny, läderklädd skiva, 4 lådor, höjd 100, 76 x 43 cm
Slitage, repor, nyckel saknas
352932
2016-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här