Engelsk sekretär

Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär
Engelsk sekretär

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, England, mahogny, läderklädd skiva, 4 lådor, höjd 100, 76 x 43 cm

Slitage, repor, nyckel saknas

352932

2016-01-06