Klubbat för:
14 000 SEK
18 000 SEK
INGRID VON DARDEL (1922-1962), Kvinna med lila klänning och blomster i håret, signerad och daterad I. v. D 1946, gouache på papper, 45 x 35 cm
352944
2016-01-20