Ingrid von Dardel kvinna med klänning

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

INGRID VON DARDEL (1922-1962), Kvinna med lila klänning och blomster i håret, signerad och daterad I. v. D 1946, gouache på papper, 45 x 35 cm

352944

2016-01-20